1. MARCA - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - PAMIĘTAMY!

Utworzono dnia 29.02.2024

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w holu głównym naszej szkoły, znajduje się wystawa poświęcona tej tematyce. Są tam ogólne informacje przybliżające sytuację polityczną naszego kraju po zakończeniu II wojny światowej, zdjęcia i informacje o działalności najbardziej znanych „Żołnierzy Wyklętych”, prace plastyczne, wykonane przez uczniów SP25, przedstawiające „Żołnierzy Wyklętych”.
Wystawa przybliża również sylwetki „Żołnierzy Wyklętych” spoczywających na Starym Cmentarzu w Tarnowie.

Na wystawie znajdują się również informacje o planowanym koncercie z tej okazji:
W ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 2 marca 2024r. w Auli Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbędzie się koncert w wykonaniu „Dziecięcej Ferajny”. Początek o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !!!

1. MARCA - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - PAMIĘTAMY!

Utworzono dnia 29.02.2024, 17:51