Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie

Innowacja pedagogiczna pt.: "Attention Autism z lekturą w klasie I"

W dniu 29.11.2022 w klasie pierwszej w ramach innowacji pedagogicznej pt.: " Attention Autism z lekturą w klasie I" odbyły się pierwsze zajęcia na podstawie wiersza W.Bełzy " Katechizm polskiego dziecka". Podczas zajęć dzieci poznały podróżnika i krakowiankę, którzy wyskoczyli z wiaderka. Następnie uczniowie ćwiczyli swoją koncentrację uwagi poprzez obserwację orła, powstającego z mąki. Dodatkowo mogli usprawniać swoją percepcję wzrokową i koordynację ręka-oko obsypując kontury symbolu Polski. Pod koniec lekcji powstały mapy naszej Ojczyzny, które stały się ozdobą naszej szkolnej tablicy.

AKTUALNOŚCI:

Innowacja pedagogiczna pt. "Attention Autism z lekturą w klasie I"- na podstawie wiersza Danuty Wawiłow " Marzenie"

Utworzono dnia 21.12.2022

Innowacja pedagogiczna pt.: "Attention Autism z lekturą w klasie I"

Utworzono dnia 11.12.2022, 19:07

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.