Akcja Humanitarna- Solidarni z Ukrainą

Utworzono dnia 16.03.2022

Szanowni Państwo,

Wraz z wolontariuszami naszej szkoły chcemy Państwu serdecznie podziękować za liczne dary dla osób poszkodowanych wojną na Ukrainie. Informujemy, że w dniu 04.03.2022 r. przekazaliśmy zebrane produkty do punktu zbiórki przy ul. Gumniskiej w Tarnowie (hala sportowa).
Przyłączyliśmy się także do zbiórki dla dzieci w szpitalu we Lwowie. Akcja była współorganizowana przez wolontariat "Czarownice" działający przy szkole Mistrzostwa Sportowego ZKS UNIA TARNÓW. Produkty zostały przekazane w dniu 02.03.2022 roku.
Wartość zebranych produktów szacujemy na około 10 tysięcy złotych.
Akcja humanitarna nadal trwa, jest to działanie długoterminowe. Sytuacja jest dynamiczna i będziemy się starać dostosować do zaistniałych okoliczności.
Nasz Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunami został zgłoszony do bazy wolontariuszy tworzonej przy Tarnowskim Centrum Informacji i w punkcie na dworcu PKP Tarnów, byśmy w razie potrzeby mogli nieść pomoc.

Lista aktualnie potrzebnych produktów to:
mleko w proszku, kaszki, przetarte owoce i zupki w słoiczkach dla niemowląt ,pampersy,środki czystości (żele pod prysznic, szampony, mydła w płynie,podpaski, chusteczki nawilżające, kremy dla dorosłych i dzieci), środki opatrunkowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym i liczymy na dalsza Państwa pomoc i wsparcie.

Ewa Bodak
Katarzyna Chorzępa