Akcja "Sprzątanie Świata"

Utworzono dnia 19.09.2023

Wspólna praca i troska o naszą planetę to wartości, które powinniśmy pielęgnować, dlatego w poniedziałkowe popołudnie (18.09) uczniowie klasy III LO połączyli siły i wzięli udział w jubileuszowej, trzydziestej edycji akcji „Sprzątanie świata”. Razem z opiekunami, wyposażeni w rękawice i worki, przemierzyli trasę: ul. Narutowicza - ul. Studniarskiego - obszar na wschód od dworca PKP - ul. Bandrowskiego, aby oczyścić te tereny z porzuconych śmieci. Podczas przejścia nie brakowało współpracy, wzajemnego wsparcia, motywowania i uśmiechów. Po ponad godzinie intensywnej zbiórki uczniowie mogli spojrzeć na swoje osiągnięcie z dumą – udało się zebrać 9 worków odpadów. Udowodnili tym samym, że młodzi ludzie są gotowi podjąć działania na rzecz lepszego jutra. Ich zaangażowanie i determinacja stanowią przykład dla innych inspirując do podjęcia podobnych inicjatyw a także uczy, że każdy gest ma znaczenie i może przyczynić się do stworzenia lepszego świata dla nas wszystkich.

Akcja "Sprzątanie Świata"

Utworzono dnia 19.09.2023, 21:27