Biblioteczny Kalendarz Adwentowy - zachęcamy do zabawy uczniów SP 25!

Utworzono dnia 23.11.2022

Adwent to okres przygotowania na Boże Narodzenie. Jednym z elementów, który może umilić oczekiwanie na ten jedyny dzień w roku może stać się „Biblioteczny Kalendarz Adwentowy”, który będzie odliczał kolejne dni pomiędzy pierwszą niedzielą Adwentu a Wigilią Bożego Narodzenia. Nietypowy, bo z zadaniami na każdy dzień, które będzie można otrzymać od poniedziałku do piątku w bibliotece szkolnej, zostaną one także opublikowane na szkolnym Facebooku.

Uczniowie, którzy będą chcieli wziąć udział w zabawie otrzymają w poniedziałek - 28 listopada 2022 r. - kartę zadań. Potwierdzeniem wykonania zadania będzie podpis rodzica/opiekuna lub pieczątka nauczyciela bibliotekarza.

Wśród uczniów którzy do dnia 21 grudnia 2022 r. przyniosą wypełnioną kartę zadań z potwierdzeniem ich realizacji zostanie rozlosowana nagroda niespodzianka.

Dobrej zabawy!

Biblioteczny Kalendarz Adwentowy