Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

Utworzono dnia 05.02.2024

Po raz kolejny w naszej szkole obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), który w tym roku przypada 6 lutego 2024r. Jest to akcja, która swój początek wzięła z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku.

DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajamianie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

W tym roku uczniowie naszej szkoły będą brali udział w lekcjach online na platformie Polskiego Centrum Programu Safer Internet, jak również lekcjach wychowawczych i informatyki, dzięki którym poszerzą swoją wiedzę w zakresie profilaktyki zagrożeń online.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024

Utworzono dnia 05.02.2024, 19:52