Dzień Czekolady

Utworzono dnia 16.04.2023

W miniony piątek obchodziliśmy w szkole Dzień Czekolady.

Biletem wstępu na imprezę była przyniesiona z domu czekoladowa przekąska. Wolontariusze sprawdzali "bilety' i przybijali pieczątki.
To właśnie oni przygotowali quiz o czekoladzie. Do rywalizacji przystąpiło po dwóch uczniów z każdej klasy. Każdy uczestnik dostał nagrodę za udział w quizie a spośród wszystkich uczestników wyłoniono najlepszych i wręczono nagrody:
I miejsce zajęli exequo: Hubert Kasprzyk i Alan Wójtowicz z kl. 5a
II miejsce przypadło Erykowi Walasowi z kl. 4
Wyróżnienie dostali: Krystyna z kl. 2 i Igor z kl. 5b
Spośród licealistów I miejsce wywalczył Franciszek Małecki z kl. IILO.
Gratulujemy !!!

Wolontariusze sprawdzali również intuicję naszych uczniów. Pod talerzykami ukryli czekoladę i inne (mniej słodkie) przekąski. Cóż....jedni jedli białą czekoladę, inni musieli pocieszyć się rzodkiewką, cytryną a nawet czosnkiem... :-)
Następnym punktem szkolnej imprezy była nauka tańca do piosenki Chocolate. Uczniowie szybko zapamiętali kroki i stworzyli synchroniczny układ taneczny.
Na sam koniec uczniowie wspólnie zjedli wszystkie słodkości, które ze sobą przynieśli.
W tym dniu było wiele uśmiechu na twarzach. Ale jak tu nie cieszyć się, skoro to był taki słodki dzień?

Dzień Czekolady

Utworzono dnia 16.04.2023, 19:21