Utworzono dnia 26.10.2022

14 października 2022r. odbyła się w naszej szkole podwójna uroczystość.

W obecności dyrekcji, nauczycieli i starszych kolegów uczniowie I klasy XX LO oficjalnie włączeni zostali do szkolnej społeczności i ślubowali rzetelnie i uczciwie wypełniać obowiązki ucznia, kierować się ideałami patriotyzmu, humanizmu, uczciwości i odwagi oraz szanować tradycje i dobre imię szkoły.

Druga część uroczystości poświęcona była obchodom Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy III LO przygotowali krótki program artystyczny, w którym w humorystyczny sposób ukazali cienie i blaski pracy nauczyciela. Śpiewem, życzeniami i kwiatami uczniowie podziękowali za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz życzyli swym nauczycielom i wychowawcom satysfakcji z wykonywanej pracy.

Na koniec pani Dyrektor Katarzyna Bortnowska wręczyła nagrody dyrektora.

Utworzono dnia 26.10.2022, 21:25