EUROPEJSKI TYDZIEŃ LOGOPEDY

Utworzono dnia 12.03.2024

W dniach 6-10 marca obchodzony był w naszej szkole Europejski Tydzień Logopedy. Młodzież 1 i 2 klasy liceum ogólnokształcącego ćwiczyła dykcję podczas wymawiania trudnych wyrazów. Najwięcej śmiechu było, kiedy uczniowie i nauczyciele musieli poradzić sobie z szybkim wymawianiem łamańców językowych. Wszyscy poradzili sobie śpiewająco.

Uczniowie klas 5 i 6 szkoły podstawowej sprawdziła, jaka jest ich pamięć, koncentracja i uważne słuchanie. Przedstawiciele klas 4 i 3 próbowali swoich sił w świecie krzyżówek i historyjek obrazkowych. Uczniowie klasy 1 ćwiczyli z logopedą zabawy „języczkowe”, oddechowe i logorytmiczne.

Obchody święta logopedy zbiegły się z Dniem Otwartym organizowanym w naszej szkole 7 marca. Goście z przedszkola mogli skorzystać z porady logopedycznej, uczestniczyć w ćwiczeniach i zabawach.

EUROPEJSKI TYDZIEŃ LOGOPEDY

Utworzono dnia 13.03.2024, 21:40