Finał akcji "Butelki PET dla wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Tarnowie"

Utworzono dnia 20.11.2022

W październiku br. cała społeczność szkolna zaangażowała się w akcję zbiórki butelek PET na rzecz wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej im. J. Korczaka (dawniej Dom Dziecka nr1). Proekologiczna i społeczna akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony uczniów i i ich rodzin. Zebraliśmy 30 sztuk worków z plastikowymi butelkami o pojemności 120 litrów. Wszystkie worki przekazane zostały firmie recyklingowej, z którą od wielu lat współpracuje POW im. J. Korczaka. W ten prosty i pożyteczny sposób uczniowie wsparli swoich rówieśników przebywających w placówce pieczy zastępczej. Dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom uczniów za zaangażowanie w akcję i liczymy na Państwa podczas kolejnej edycji, którą planujemy zorganizować w niedalekiej przyszłości.

Utworzono dnia 20.11.2022, 20:40

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.