Był to dzień pełen zasłużonych braw - Pani Dyrektor nagrodziła książkami uczniów z najlepszymi wynikami w nauce, doceniając ich całoroczną pracę.
Sporo emocji przyniosło pożegnanie klas 8.
Młodsi uczniowie wręczyli starszym kolegom pamiątkowe upominki, a przedstawiciele absolwentów w pięknych słowach podziękowali nauczycielom za lata wspólnej nauki i wsparcia.
Gratulujemy wszystkich sukcesów, ósmoklasistom życzymy powodzenia w nowych szkołach, a Wam wszystkim – bezpiecznych i udanych wakacji!


