Konkurs UM Tarnowa na wykonanie komiksu o smogu rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 19.06.2024

Wydział Ochrony Środowiska UM Tarnowa zorganizował konkurs na wykonanie komiksu o smogu, który był częścią projektu ekologicznego pod hasłem „Razem stwórzmy lepszy klimat- działania edukacyjne w zakresie przeciwdziałania emisjom.”

Dnia 14 czerwca 2024r w Pasażu Odkryć Centrum Nauki i Techniki odbyło się podsumowanie konkursów. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty:

• II miejsce dla Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr25 w kategorii szkoły podstawowe

• III miejsce dla XX LO w kategorii szkoły ponadpodstawowe.

Nagrody i dyplomy wręczali: dyrektor Wydziału Edukacji UM - Aneta Abram oraz dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska UM - Marek Kaczanowski.Na koniec uroczystości uczestnicy mieli możliwość zwiedzania ekspozycji i tematycznych pracowni Pasażu Odkryć Centrum Nauki i Techniki.

GRATULACJE !!!

Konkurs UM Tarnowa na wykonanie komiksu o smogu rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 19.06.2024, 12:01

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.