Marsz w ramach konkursu "Odblaskowa Szkoła"

Utworzono dnia 03.10.2023

Dnia 2 października 2023r. odbył się marsz pt. „Bezpieczeństwo prosta sprawa - zebra, odblask i rozwaga”, w ramach konkursu „Odblaskowa szkoła”. Trasa marszu przebiegała ulicą Krakowską na Rynek a w drodze powrotnej do szkoły drugą stroną ulicy Krakowskiej. Zdecydowaliśmy się przejść ulicami Tarnowa po to, by zwrócić wszystkim mieszkańcom uwagę, a szczególnie seniorom i uczniom naszej szkoły na wielką rolę odblasków. Podczas happeningu odblaskowego nasi uczniowie i nauczyciele ubrani byli w kamizelki odblaskowe, a także elementy odblaskowe tj. opaski na rękę, zawieszki, naszywki, odblaskowe elementy ubioru. Każda klasa przygotowała też transparent zachęcający do noszenia elementów odblaskowych na co dzień, w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Podczas marszu rozdawane były ulotki propagujące noszenie odblasków. Wspólne odtańczenie belgijki na Rynku Starego Miasta zakończyło świętowanie w odblaskach.

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w marsz w ramach ,,Odblaskowej Szkołyserdecznie dziękuję.
Dziękuję również tarnowskiej Policji za zapewnienie bezpieczeństwa.

Magdalena Drózd – koordynator konkursu „Odblaskowa Szkoła” w SP25 w Tarnowie

Marsz w ramach konkursu "Odblaskowa Szkoła"

Utworzono dnia 03.10.2023, 22:48