Nabór na półkolonie 2023

Utworzono dnia 29.03.2023

Zapisy rozpoczną się we środę 19 kwietnia o godzinie 8:00 i potrwają do 20 kwietnia do godziny 15:00.

Rejestracja kandydatów odbywać się będzie za pomocą systemu elektronicznego Vulcan - Nabór Półkolonie:

Regulamin naboru wraz z terminami wypoczynku w poszczególnych placówkach znajduje się również na stronie „Lato w mieście 2023”.

Zapisywać można uczniów szkół podstawowych zamieszkałych na terenie miasta Tarnowa lub uczęszczających do szkoły w Tarnowie. W pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci z klas od I do VI.

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 25 organizuje półkolonię w terminie od 26 czerwca do 7 lipca (10 dni roboczych).

Zapewniamy uczestnikom:

• opiekę od 7:00 do 16:00,
  • zajęcia zorganizowane i odpoczynek,
  • posiłki (II śniadanie, obiad, podwieczorek) i napoje.

Harmonogram rekrutacji:

• do 25 kwietnia – informacja o wstępnym zakwalifikowaniu kandydata (na adres email podany przy rejestracji),
  • do 9 maja – dostarczenie wymaganych dokumentów wraz z dowodem wpłaty (do sekretariatu wybranej szkoły).

Opłata za udział jednego uczestnika w turnusie wynosi 950 zł (dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny o 10% mniej).