"ODBLASKOWA MODA"

Utworzono dnia 28.10.2023

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Odblaskowa Moda”, którego celem było zachęcanie dzieci i młodzieży do zakładania kamizelek i noszenia odblaskowych elementów, dzięki czemu będą bezpieczniejsi na drodze. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością pokazując, że kamizelki odblaskowe wcale nie muszą być nudne a przerobione czy przyozdobione nadal spełniają swoją funkcję.

Sławny kreator mody w akcji promującej noszenie kamizelki odblaskowej tak ją opisał:
„Jest żółta, jest brzydka, do niczego nie pasuje, ale może ocalić życie”.

W tegorocznym pokazie mody odblaskowej uczniowie klas szkoły podstawowej prezentowali się zjawiskowo!!!

W kategorii klasy 1 - 3:

I miejsce: Natan Lazar
II miejsce: Wiktoria Małek
III miejsce: Lena Kłusek
Wyróżnienie: Fryderyk Wolak

W kategorii klasy 4 - 7:

I miejsce: Gloria Powroźnik
II miejsce: Julia Larenta
III miejsce: Lena Kępowicz
Wyróżnienie: Mirabella Powroźnik

Nagroda publiczności: Klaudia Frankowska i Aleksja Lazar

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przygotowanie wspaniałych odblaskowych kreacji!!!

Pokaz mody przygotowały: pani Joanna Marzec i pani Agnieszka Kopek. Ogromne podziękowania należą się koordynatorce projektu "Odblaskowa Szkoła" - pani Magdalenie Drózd, która z wielkim zaangażowaniem i starannością pokierowała projektem.

Podziękowania kierujemy także do sponsora - Firmy Kaufland, za ufundowanie bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych.

"ODBLASKOWA MODA"

Utworzono dnia 28.10.2023, 22:44