Podsumowanie Konkursu "Odblaskowa Szkoła"

Utworzono dnia 28.10.2023

Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Odblaskowa szkoła”. W tym ważnym przedsięwzięciu przeprowadziliśmy wiele akcji. Miały one na celu nie tylko wyposażenie naszych uczniów w elementy odblaskowe czy kamizelki, ale także poszerzenie ich wiedzy na temat zagrożeń w ruchu drogowym. Podczas akcji edukacyjnych uczyliśmy nie tylko uczniów, lecz także chcieliśmy dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców Tarnowa. Służyły temu ulotki, plakaty oraz spotkania z ratownikami, policjantami czy strażakami. Uczniowie rozdawali odblaski przechodniom. Staraliśmy się wpajać najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego, jak ważne jest, aby być widocznym na drodze. Noszenie elementów odblaskowych ma ogromy wpływ na bezpieczeństwo nasze i innych. Uczyliśmy również, jak postępować w razie wypadku i jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy.

Szybki dostęp do relacji z wydarzeń można znaleźć kllikając na zdjęcie poniżej, na którym są uczniowie w odblaskach z Policjantem przed naszą szkołą.

Te wszystkie działania nie odbyłyby się bez wsparcia naszych sponsorów, którym bardzo dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom, które włączyły się w tak ważną akcję jaką jest „Odblaskowa szkoła”:
- rodzice uczniów z klasy drugiej,
- Kaufland,
- Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie,
- Starostwo Powiatowe,
- Redruk,
- Urząd Miasta Tarnowa.

Dziękuję pani Dyrektor i wszystkim nauczycielom za wsparcie i pomoc w realizacji działań w konkursie "Odblaskowa Szkoła” .

Magdalena Drózd

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.