Próbna ewakuacja

Utworzono dnia 18.10.2022

4 października odbyła się próbna ewakuacja w naszej szkole. Po sygnale dźwiękowym w postaci 3 długich dzwonków, uczniowie wraz z nauczycielami oraz pracownicy administracji i obsługi opuścili budynek szkoły i udali się na miejsce zbiórki, czyli boisko szkolne. Nauczyciele przekazali p. Dyrektor Katarzynie Bortnowskiej, prowadzącej akcję ewakuacyjną, informacje dotyczące stanu liczebności klas. Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji, które obejmowały praktyczne działania ewakuacyjne za zagrożonych budynków. Głównym celem próbnej ewakuacji było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

Próbna ewakuacja

Utworzono dnia 18.10.2022, 21:38