REGIONALNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „Sketchnoting 2024”- I EDYCJA

Utworzono dnia 26.03.2024

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie poprzez stworzenie sketchnotki na wybrany temat związany z językiem niemieckim. Nie tylko będzie to doskonała okazja do wykorzystania swoich umiejętności artystycznych, ale także szansa na zdobycie nagród oraz publiczne wyróżnienie Waszej pracy na naszych profilach społecznościowych i podczas wystawy prac w Bibliotece Pedagogicznej.

Głównymi organizatorami konkursu są: Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego- Oddział Tarnów, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie- Partner Instytutu Goethego w Krakowie, mieszczące się przy XVI Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Tarnowie oraz Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie. Partnerem przedsięwzięcia jest również Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie.

Konkurs ma zasięg ponadregionalny, adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 4-8) miasta Tarnowa, jak również uczniów innych szkół spoza regionu, których nauczyciele zrzeszeni są w Tarnowskim Oddziale PSNJN. Konkurs przeznaczony dla uczniów uczących się języka niemieckiego w szkole podstawowej, przede wszystkim uczniów klas 7-8, ale zapraszamy również uczniów uczących się tego języka w klasach 4-6.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższy plakat.