Ślubowanie uczniów klasy pierwszej SP 25

Utworzono dnia 31.10.2023

Dnia 26 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy 1. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich Rodziców.
Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zadaniem uczniów było m.in. zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy oraz umiejętność odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań.
Doniosłym momentem uroczystości było pasowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor „magicznym kluczem”. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 25 im. Janusza Korczaka w Tarnowie.
Dzieciom zostały wręczone dyplomy pasowania na ucznia przez Panią Dyrektor oraz upominki od Rodziców.

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej SP 25

Utworzono dnia 31.10.2023, 22:14

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.