Spotkanie z Mrówką!

Utworzono dnia 24.09.2023

Dnia 21 września 2023r., w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły”,  Mrówka wraz z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie spotkała się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły. Podczas spotkania dzieci zdobywały wiedzę z zasad ruchu drogowego, nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną .Najmłodsi nasi uczniowie, oprócz zapoznania się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach i chodnikach, uczyli się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię po pasach na ulicy na specjalnie przygotowanej macie imitującej przejście dla pieszych. Dowiedzieli się, jak prawidłowo zakładać kamizelki odblaskowe i jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe w ruchu drogowym. Pan Mrówka wręczył dzieciom kamizelki odblaskowe i słodki upominek. Akcja wzbudziła ogromne zainteresowanie i ciekawość wśród uczniów.

Spotkanie z Mrówką!

Utworzono dnia 24.09.2023, 19:58