Świąteczna zbiórka darów dla dzieci z placówki „Rodzinny Dom”

Utworzono dnia 04.12.2022

Zachęcamy całą społeczność szkolną w dniach od 02 do 09.12 do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce darów i przygotowaniu paczek dla dzieci przebywających w Placówce opiekuńczo-wychowawczej “Rodzinny dom” w Tarnowie-Mościcach.

Otwarta w 2021 r. placówka opiekuńczo-wychowawcza typu rodzinnego.

W chwili obecnej na terenie placówki przebywa dziewięcioro dzieci w wieku 3 - 14 lat. Chcielibyśmy wspólnymi siłami sprawić, aby zbliżające się święta były dla nich wyjątkowe.

Poniżej zamieszczamy skonsultowaną z koordynatorem placówki listę najpotrzebniejszych rzeczy:

1. Artykuły papiernicze/kreatywne;
  2. Chemia gospodarcza i artykuły higieniczne (płyny do mycia podłóg, łazienek, AGD) proszki do prania, płyny do płukania tkanin, kosmetyki dla dzieci);
  3. Artykuły spożywcze (dżemy, miody, kremy do smarowania pieczywa, chrupki i płatki do mleka, herbaty owocowe i rozpuszczalne);
  4. Lekarstwa (dostępne bez recepty, suplementy), plastry opatrunkowe, witaminy w kroplach, przeciwgorączkowe, syropy przeciwkaszlowe.

Bardzo proszę o przynoszenie rzeczy do klas w dniu 09.12. Dary zostaną zewidencjonowane i w całości przekazane do POW „Rodzinny Dom” przy ul. Chemicznej 10a.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę i wierzymy, że sprawimy dzieciakom dużo radości z niespodziewanych podarunków.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.