Utworzono dnia 11.01.2023

Misie Ratownisie

Maskotki dla najmłodszych pacjentów

Zbiórka maskotek w dniach 16.01-20.01

Szkolne Koło Wolontariatu przyłącza się do akcji uczennic I LO w Tarnowie “Misie Ratownisie”. Zachęcamy całą społeczność ZSO 6 do przynoszenia w dniach 16.01-20.01 do szkoły nowych i używanych pluszowych maskotek. Wszystkie zebrane pluszaki zostaną przekazane do I LO w Tarnowie, a następnie do Pogotowia Ratunkowego, Straży i Policji. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na problem jakim jest wsparcie dzieci poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. Pluszowe maskotki mają pomóc przetrwać im trudny czas.

Zbieramy: nowe i używane pluszowe maskotki w rozmiarach małym i średni. Maskotki używane nie mogą być poplamione i zniszczone. Osoby chętne do wzięcia udziału w akcji proszone są o pozostawianie maskotek u wychowawców klas.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na misia