Szkolny Konkurs Wiedzy z Ruchu Drogowego "ODBLASKOWA SZKOŁA. Edycja 2023" dla klas 1-3

Utworzono dnia 25.10.2023

W ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła. Edycja 2023” uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy z Ruchu Drogowego. Zadaniem uczniów było wybranie zdań, które opisywały, jak należy lub jak nie należy zachowywać się w ruchu drogowym oraz dopasowanie wybranych znaków drogowych do ich znaczenia. Z każdej klasy będzie wyłonione I miejsce – uczeń, który zdobędzie najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie.
Wyniki konkursu poznamy podczas uroczystego podsumowania realizacji zadań w naszej szkole w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła”, które odbędzie się w piątek 27 października.

WYNIKI KONKURSU ogłoszone 27 października:

I miejsce w klasie 1 - Zuzanna Iwaniec
I miejsce w klasie 2 - Marika Banach