Udział w akcji „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW” w ramach obchodów DNIA ZIEMI

Utworzono dnia 23.04.2024

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Posprzątajmy razem Tarnów” koordynowanej przez Wydział Ochrony Środowiska UM Tarnowa oraz Polski Związek Wędkarski. Urząd Miasta Tarnowa tradycyjnie od wielu lat inicjuje działania edukacyjno-porządkowe, zapraszając do udziału w akcji placówki oświatowe. Uczniowie ZSO 6 dnia 19.04.24r oraz 22.04. 2024r zaopatrzeni w worki na odpady oraz jednorazowe rękawice ochronne porządkowali teren ul.J.Bema, ul.G.Narutowicza oraz ul. W.Bandrowskiego.

Utrzymanie porządku i estetyki miasta wymaga zaangażowania całej lokalnej społeczności. Czystość miasta zależy szczególnie od poczucia indywidualnej odpowiedzialności, a także od ciągłej edukacji mieszkańców. Estetyczne i zadbane otoczenie sprzyja dobremu samopoczuciu.

Udział w akcji „POSPRZĄTAJMY RAZEM TARNÓW” w ramach obchodów DNIA ZIEMI

Utworzono dnia 23.04.2024, 19:20