Dnia 16 czerwca 2026 r. w Amfiteatrze Letnim odbyło się uroczyste podsumowanie akcji ekologicznych oraz wręczenie nagród placówkom oświatowym za udział w projektach i konkursach o tematyce związanej z ochroną środowiska. Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji zbierali zużyte baterie, plastikowe opakowania, makulaturę, we wrześniu sprzątali świat a w kwietniu sprzątali nasze miasto.
Uroczyste podsumowanie akcji ekologicznych.
Utworzono dnia 24.06.2026
Uroczyste podsumowanie akcji ekologicznych.
Utworzono dnia 24.06.2026, 13:08


