Wojewódzki finał Chłopskiej Szkoły Biznesu

Utworzono dnia 22.06.2022

„Szkoła Biznesu Społecznego”

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie: edukacja ekonomiczna z wykorzystaniem gry symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu” realizowanym przez Małopolski Instytut Kultury we współpracy z Gminą Andrychów. Uczniowie biorą udział w wymianie handlowej na rynku lokalnym lub europejskim ponosząc koszty produkcji i negocjując warunki sprzedaży swoich wyrobów. Gra jest symulacją gry rynkowej – występuje w niej możliwość zarówno konkurowania, jak i współpracy między graczami.

13 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 3 a LO wzięli udział w Wojewódzkim Finale Chłopskiej Szkoły Biznesu. Szkołę reprezentowali Maria Ziobro i Filip Kołodziej. Finałowe rozgrywki zostały rozegrane w loży prezydenckiej stadionu Wisły. Do konkursu zakwalifikowanych zostało 16 najlepszych zespołów w województwie.

Marii i Filipowi gratulujemy wysokich lokat !!!

Szkoła Biznesu Społecznego

Utworzono dnia 22.06.2022, 22:49