Wolontariusze w Domu Pomocy Społecznej w Tarnowie pomagali w przeprowadzeniu konkursów andrzejkowych

Utworzono dnia 29.11.2022

24 listopada 7-osobowa grupa wolontariuszy wraz z opiekunami udała się do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Czarna Droga w Tarnowie. Młodzież pomogła w przeprowadzeniu konkursów andrzejkowych przygotowanych szczególnie na tę okazję przez opiekunów zajmujących się na co dzień mieszkańcami DPS-u. Uczniowie zaśpiewali kilka piosenek dobrze znanych starszemu pokoleniu. Spotkaniu towarzyszył słodki poczęstunek. Na twarzach podopiecznych gościł uśmiech. Nasza młodzież natomiast mogła zaobserwować, na czym polega wsparcie udzielane w placówce, jakiej pomocy potrzebują pensjonariusze DPS-u, a także z jakimi trudnościami się borykają. Była to bardzo cenna lekcja. Taka, której w szkole nie znajdziemy.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.