Wycieczka klas 2, 3b i 6b do Rożnowa na LEŚNĄ ŚCIEŻKĘ

Utworzono dnia 15.10.2023

Uczniowie klas 2, 3b i 6b byli na wycieczce w Rożnowie na Leśnej ścieżce. Podczas wycieczki uczniowie poznali jadalne i niejadalne gatunki grzybów, owady, które można spotkać w lasach.  Oprócz poznania zwierząt - mieszkańców lasu, uczniowie dowiedzieli się od pana leśniczego, że w lesie też są ważne kamizelki odblaskowe. Ubrani w kamizelki brali udział różnych zabawach. Na koniec spaceru dostaliśmy jodłę do zasadzenia przy szkole, aby nie tylko przypominała o odbytej wycieczce, ale również o tym, że w lesie na spacerze też mamy być widoczni.

Ogłaszamy konkurs na imię dla naszej jodełki, która zostanie posadzona przed budynkiem naszej szkoły. Szczegóły na szkolnym Facebooku.

Następnie był czas na malowanie twarzy w motywy zwierzęce, zawody w strzelaniu z łuku oraz pieczenie kiełbasek i smaczny poczęstunek. Wszyscy wracali do Tarnowa zadowoleni z miło spędzonego wspólnie czasu.

Wycieczka klas 2, 3b i 6b do Rożnowa na LEŚNĄ ŚCIEŻKĘ

Utworzono dnia 15.10.2023, 21:41