WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJA KARTKA WIELKANOCNA”

Utworzono dnia 26.04.2022

Z ogromną przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego dla placówek wychowania przedszkolnego

pt. „MOJA KARTKA WIELKANOCNA”,

którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, udział w nim wzięło 11 placówek przedszkolnych z Tarnowa.

Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła 3 Laureatów oraz przyznała 6 wyróżnień.

Doceniono oryginalność, pomysłowość, wybraną technikę oraz samodzielność dzieci przy tworzeniu pracy.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Jeremi, lat 5, Przedszkole Publiczne nr 15

II miejsce: Marta, lat 4, Przedszkole Publiczne nr 24

III miejsce: Emil, lat 5, Przedszkole Publiczne nr 3

Wyróżnienia:

Vanessa, lat 5, Przedszkole Publiczne nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi

Maja, lat 3, Przedszkole Publiczne nr 33

Emilia, Przedszkole Publiczne nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi

Weronika, lat 5, Przedszkole Niepubliczne PROMYCZEK

Blanka, lat 6, Przedszkole Publiczne nr 19

Antonina, lat 6, Przedszkole Publiczne nr 6

Oglądanie prac plastycznych przygotowanych przez małych artystów sprawiło nam wiele radości.

Prace są piękne, radosne i pomysłowe. Jesteśmy przekonani, że dzieci włożyły w ich wykonanie dużo serca!

Serdecznie dziękujemy dzieciom za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom i Dyrekcji przedszkoli – za zgłoszenie placówek do udziału w konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

Gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJA KARTKA WIELKANOCNA”

Utworzono dnia 26.04.2022, 20:42