Zajęcia dotyczące bezpieczeństwa na drodze skierowane dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Serafitek w Tarnowie.

Utworzono dnia 19.10.2023

W naszej szkole odbyły się zajęcia dotyczące bezpieczeństwa na drodze skierowane dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Serafitek w Tarnowie. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się dlaczego odblaski są tak ważne oraz przećwiczyły przechodzenie przez przejście dla pieszych. W zajęciach uczestniczył również strażnik miejski, który opowiedział o swojej pracy i przypomniał dzieciom o czym należy pamiętać poruszając się po drodze. Największą frajdą dla dzieci były zajęcia plastyczno-techniczne podczas których każdy wykonał swój odblask-misia. Teraz już nawet przedszkolaki będą dumnie maszerować naszymi ulicami ubrani w odblaski.

Bo najważniejsze jest Bezpieczeństwo!

Utworzono dnia 19.10.2023, 23:33