Zbiórka karmy dla psów z Tarnowskiego Azylu dla Zwierząt

Utworzono dnia 12.10.2023

W ramach Światowego Dnia Zwierząt, uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 25 im. Janusza Korczaka w Tarnowie wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu, działającym w XX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie, chcieliby zachęcić dzieci i rodziców do niesienia pomocy zwierzętom. W ramach akcji zbierana będzie karma dla psów z Tarnowskiego Azylu dla Zwierząt. Serdecznie zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w organizowanej przez naszych uczniów inicjatywie. Akcja dotyczy wszystkich klas szkoły podstawowej oraz liceum. Karmę należy zbierać w swoich salach lekcyjnych do końca października. W dniu zakończenia akcji przekazane dary  zostaną odebrane przez wolontariuszy i zawiezione do Azylu dla Zwierząt w Tarnowie.

Dla klasy, która przekaże największą ilość karmy dla psów, przewidziana jest nagroda!