Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy Czarnej Drodze w Tarnowie - Mościcach

Utworzono dnia 28.11.2023

W poniedziałek 27 listopada uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy Czarnej Drodze w Tarnowie - Mościcach. Na sam początek świętowania wcieli się w znanych piosenkarzy z lat 60. Maryla Rodowicz, Jerzy Połomski czy Karin Stanek, to tylko niektóre gwiazdy, które uświetniły swoją obecnością imprezę. Po występach przyszedł czas na tradycyjne wróżby andrzejowe i konkursy. Na zakończenie wolontariusze zostali ugoszczeni pysznym ciastem. To był cudowny czas, podczas którego przesłała istnieć różnica wieku czy obecna sytuacja życiowa.

Utworzono dnia 30.11.2023, 23:57