Zakończenie akcji ekologicznej pod hasłem "Zbieram, segreguję i odzyskuję" zorganizowanej przez Urząd Miasta Tarnowa

Utworzono dnia 17.06.2024

11 czerwca nastąpiło zakończenie akcji ekologicznej pod hasłem "Zbieram, segreguję i odzyskuję" zorganizowanej przez Urząd Miasta Tarnowa. Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy zajęli 3. miejsce i z rąk dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska UM Tarnowa pana Marka Kaczanowskiego odebrali nagrody. Dziękujemy wolontariuszom za pomoc w koordynacji zbiórki na terenie naszej szkoły. Dzięki Wam wygrane pomoce dydaktyczne do matematyki i biologii wzbogacą bazę materiałów edukacyjnych naszej szkoły i pomogą uczniom w ciekawy sposób zdobywać nową wiedzę.

Utworzono dnia 16.06.2024, 21:42

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.